Gek op chocolade maar ben je op dieet? Geen probleem met de verantwoorde Sukrin Pure chocolade! Met deze chocolade geniet je zorgeloos van een lekker stukje chocolade tijdens je koolhydraatarme dieet.
Op voorraad
SKU
SKU2256
Geschikt voor diabetici
Minder suiker
Koolhydraatarm dieet
Voor 22:00 besteld is morgen in huis
Let op: Wees er snel bij!
Een lekker stuk chocolade die is vervaardigd en Zwitserland en is gezoet met natuurlijke zoetstoffen. Deze chocoladereep bevat minder calorieën en een lager koolhydraatgehalte. Dit maakt de pure chocoladereep de perfecte snack om zorgeloos van te genieten tijdens je koolhydraatarme dieet.
Beschrijving: suikerarme pure chocolade (met zoetstoffen)
Inhoud afzonderlijk product: 85 gram
Portiegrootte: kwart reep = 1 portie
Ten minste houdbaar tot: zie onderzijde verpakking
Cacaomassa; zoetstof (erythritol, stevioglycosiden uit Stevia); inuline; cacaoboter; vanille; emulgator (zonnebloemlecithine). [Cacaobestanddelen 65% min.] Bevat van nature voorkomende suikers en kan sporen van melk, hazelnoten en amandelen bevatten.
Let op: overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
*Referentie-inname van een gemiddelde volwassene (8.400 kJ/2.000 kcal). **0,8 gram netto koolhydraten per portie. Klik hier om meer te weten te komen over netto koolhydraten.